Конкурси

Міністерство освіти і науки України та Львівський фізико-математичний ліцей при Львівському національному університеті імені Івана Франка
запрошують до участі в конкурсах:

  • Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру без кордонів»;
  • Всеукраїнському фізичному конкурсі «Левеня»;
  • Міжнародному конкурсі з інформатики «Бобер» в Україні.

Конкурси проводяться в березні — квітні.

Завдання конкурсів дуже цікаві, вимагають логічного мислення. Щоб їх розв'язати, учень повинен не тільки знати матеріал, але й уміти вирішити проблему нестандартним шляхом. У конкурсах можуть брати участь діти різного віку.

Кенгуру

Кенгуру

Із 1997 року Львівський фізико-математичний ліцей є координатором Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру без кордонів» в Україні.  Завдання, розраховані на учнів 2-11 класів, поділені на п'ять вікових груп.
Зголоситись до участі в конкурсі "Кенгуру" потрібно у своєму навчальному закладі не пізніше ніж за чотири тижні до проведення конкурсу (для школярів Львівської області — за 5-6 тижнів). Якщо ж у вашій школі цей математичний конкурс ще не проводиться, то потрібно зв'язатись із координатором конкурсу п. Андрієм Добосевичем:
тел. (0322) 62-00-68, тел.-факс. (0322) 240-17-00, e-mail: kangaroo@lpml.com.ua
Детальніше про цей математичний конкурс можна дізнатись на сайті http://www.kangaroo.com.ua

Левеня

Левеня

Із 2002 року ліцей — організатор Всеукраїнського фізичного конкурсу «Левеня». Завдання конкурсу складені для учнів 7-11 класів і поділені на три вікові групи.

Для участі необхідно до 15 березня (для шкіл Львівської області — до 15 березня, для шкіл м.Львова — до 20 березня) зареєструватись у координатора конкурсу своєї школи і подати заявку в оргкомітет конкурсу. Якщо ваша школа ще не приєдналась до конкурсу, звертайтесь до координатора конкурсу п. Володимира Алексейчука:
тел. (0322) 62-00-68, тел.-факс. (0322) 240-17-02, e-mail: levenia.lviv@gmail.com
Детальніше про цей фізичний конкурс можна дізнатись на сайті http://levenia.com.ua

Бобер

Бобер

Львівський фізико-математичний ліцей — координатор Міжнародного конкурсу з інформатики «Бобер» в Україні. Вперше конкурс відбувся 21 грудня 2008 року. У ньому взяли участь 1429 учнів Львівщини, Житомирщини та Києва.
Форма проведення цього конкурсу подібна до аналогічних конкурсів: математичного конкурсу «Кенгуру» та фізичного конкурсу «Левеня». Основна відмінність - всі завдання учні виконують на комп’ютері. Конкурс проводиться у трьох вікових групах: 5-7, 8-9 та 10-11 класи.
Пропонуємо ознайомитися з демоверсією конкурсу тут.
Надалі конкурс проводитиметься у другій половині жовтня. Зголоситись до участі в конкурсі "Бобер" потрібно у своєму навчальному закладі не пізніше ніж за чотири тижні до проведення конкурсу (для школярів Львівської області — за 5-6 тижнів).
Якщо ж у вашій школі цей конкурс ще не проводиться, то потрібно зв'язатись із координатором конкурсу п.Ростиславом Шпаковичем:
тел. (098) 603-22-72, e-mail: bebras.ukr@gmail.com 
Детальніше про цей конкурс з інформатики можна дізнатись на сайті http://www.bober.net.ua

 

БАЖАЄМО УСПІХІВ НА КОНКУРСАХ !