Вітаємо переможців обласної олімпіади з біології!

Вітаємо і бажаємо нових перемог!!

                9 клас

Люзан Максим Романович ІІ диплом

Дякун Олена Іванівна   ІІ диплом

Дякун Ярина Богданівна  ІІІ диплом

Бредшоу Софія-Катерина Доміанівна ІІІ диплом

                     10 клас

Лоїк Олена Русланівна  ІІ диплом

Вагін Софія Євгенівна  ІІІ диплом

Січко Ігор Петрович   ІІІ диплом

Шевченко Ставр Іванович  ІІІ диплом

               11 клас

Король Марія Володимирівна  ІІІ диплом

23.02.2024 21:03:06

ВІтаємо переможців та призерів ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії!

Вітаємо призерів III етапу Всеукраїнської олімпіали з хімії!
11 клас
Фочук Богдан – I диплом
Фастнахт Богдан – І диплом
Слоцький Маркіян – ІІ диплом
Гайванович Дем'ян – ІІ диплом
Марущак Орест – ІІ диплом
Симотюк Олекса – ІІ диплом
Гулик Марія – ІІІ диплом
10 клас
Павлюк Анна – І диплом
Пастернак Марія – ІІ диплом
Марчук Марта – ІІІ диплом
9 клас
Юсипович Андрій – І диплом
Гудзяк Матвій – І диплом
Стасюк Андріана – ІІ диплом
Федусь Захар – ІІ диплом
Кушпета Арсен – ІІ диплом
Рудевич Іван – ІІІ диплом
8 клас
Партика Лінда – ІІ диплом
Мриглоцька Анастасія – ІІІ диплом
Огорілко Злата – ІІІ диплом
19.02.2024 12:14:39

До уваги вступників до ліцею! (оновлено 26.02.2024)

З метою кращої підготовки до вступу щотижня на сайті ліцею буде викладатися блок завдань з математики та фізики для 7 та 8 класу.

Пропонуємо вам спробувати виконати всі завдання)

Математика01  Математика02 Математика03 Математика04

Відповіді до попередніх завдань Відповіді3

Фізика01 Фізика02 Фізика03

 

04.02.2024 17:35:08

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики!!

Переможці обласної олімпіади - 2024з інформатикиДиплом І ступеня:Чайківський Захар - 10 клас (1-2 місце)Диплом ІІ ступеня:Дудчак Володимир - 11 класЦибрівський Олександр– 11 класЯремко Анастасія — 9 класСемеріков Артем — 9 клас (1 місце серед 8 класів)Купранець Олексій — 9 класДиплом ІІІ ступеня:Пелих Петро – 11 класЄмець Матвій – 11 класМандзик Лев-Юрій – 10 класОстровський Володимир – 10 класГло…
19 лютого 2024 р. 18:29

Вітаємо призерів lll етапу Всеукраїнської олімпіади з економіки та географії!!

Вітаємо ліцеїстів: Економіка - 9 клас Чернецький Олег - l диплом Мороз Катерина - ll диплом Гринчук Злата - ll диплом Економіка - 10 клас Рак Владислав - ll диплом Економіка - 11 клас Федорів Денис - lll диплом Географія - 11 клас Кузь Орест - lll диплом Бажаємо нових перемог!!!
14 лютого 2024 р. 21:17

5-10 лютого у ліцеї проходив Тиждень ЛНУ імені Івана Франка в ліцеї

Висловлюємо щиру подяку усім викладачам університету, які з ентузіазмом прийшли та провели ліцеїстам цікаві та змістовні уроки. Професіоналізм та творча енергія викладачів дає приклад учням та вчителям у подальшому вдосконаленні та здобутті нових знань.Співпраця з університетом, що дуже важливо, сприяє залученню та підготовці ліцеїстів до наукової і науково-технічної діяльності, підготовці майбутн…
12 лютого 2024 р. 19:26

ОСТАТОЧНІ РЕЗУЛЬТАТИ ВІДКРИТОЇ ОЛІМПІАДИ З МАТЕМАТИКИ для учнів 5, 6, 7 класів

Результати:  5 клас, 6 клас, 7 клас Запрошуємо учасників олімпіади, які отримали дипломи I, II, III ступеня, на нагородження у суботу, 17 лютого 2024 р., о 15:30, що відбудеться у Львівському фізико-математичному ліцеї Команду Львівської області у м. Києві на Всеукраїнській олімпіаді з математики представлятимуть Молибога Марко (5 клас) - Львівська гімназія «Євшан» Лісний Матвій (6 клас) – ліце…
10 лютого 2024 р. 8:55

Отримувати новини поштою

Усі новини