I Львівська олімпіада з лінгвістики

За сприянням Міністерства освіти і науки України, у суботу, 21 листопада, в академічному корпусі УКУ (вул. Козельницька, 2а) відбудеться І Львівська олімпіада з лінгвістики.

До участі запрошуємо учнів 8—11-х класів зі Львова та інших регіонів України. Позмагатися зможуть також школярі молодших класів, якщо вони впевнені у своїх силах.

Формат олімпіади — 4 рівноцінні задачі на 4 години. 

Участь в олімпіаді є добровільною і безкоштовною. Олімпіада складається з одного туру, який передбачає індивідуальну роботу учасників. Переможців львівської олімпіади чекає поїздка на III Київську відкриту олімпіаду з лінгвістики, яка відбудеться у березні.

Пропонуємо ознайомитись зі зразками лінгвістичних задач на прикладі київських олімпіад

Для участі в олімпіаді, потрібно попередньо зареєструватися.

Початок — о 10:00 год. Просимо прийти заздалегідь.

Паралельно зі Львовом олімпіада проходитиме у трьох інших містах. За результатами змагання з усіх учасників буде сформовано команду для виступу на фінальному етапі польської олімпіади з лінгвістики, яка пройде 9 квітня 2016 року у Вроцлаві.

Олімпіади з лінгвістики проводять у різних країнах світу ще з 1965 року, на міжнародному рівні — з 2003 року В Україні перші олімпіади з лінгвістики було проведено в 2014 році у Києві та Харкові. У 2015 році за результатами другої відкритої київської олімпіади було відібрано команду, яка представляла Україну на міжнародній олімпіаді з лінгвістики в Болгарії, де українські школярі вибороли три медалі: золото, срібло і бронзу.

З питань, пов’язаних з проведенням олімпіади, звертайтеся, будь ласка, до організатора олімпіади, Олеся Добосевича:dobosevych@ucu.edu.ua, 050 819 78 55.

Детальніше - http://cs.ucu.edu.ua/kalendar/i-lviv-linguistic-olympiad/


Повернутися на головну Читати усі новини