Cемінар «Соціальні та емоційні компетенції XXI століття»

8-9 березня на базі Львівського фізико-математичного ліцею організовано і проведено практичний семінар на тему «Соціальні та емоційні компетенції XXI століття», завданням якого було навчити педагогів допомогти учням розвинути життєві компетенції та громадянські якості в безпечному, турботливому і стабільному середовищі. Семінар проводила національний тренер Lions Quest в Україні п. Оксана Артеменко.

Програма, про яку йшлося на семінарі, і яку вчителям міста (адже у семінарі взяли участь не лише викладачі ліцею, але й наші колеги з інших навчальних закладів) пропонується використовувати у роботі з підлітками, повністю адаптована до українських реалій, додається і інтегрується до звичайних академічних програм. Ця програма схвалена МОН України та відповідає концепції «Нової української школи». Слід зазначити, що вона упроваджується в 98 країнах світу протягом 30 років.

Про що конкретно йшлося?

  1. Позитивне навчальне середовище і як його створити
  2. Особистісний розвиток підлітка і чому важливо розглядати це питання пріоритетним
  3. Соціальний розвиток підлітка або чому наші діти «губляться»?
  4. Здоров’я і профілактика і як допомогти підлітками усвідомити власну відповідальність за це
  5. Лідерство і волонтерство. Як розвивати майбутніх лідерів та волонтерів.

  

 

 

 Отже, 30 вчителів з новими знаннями і позитивним досвідом готові почати працювати по-новому, акцентуючи уваги не лише на академічних досягненнях своїх учнів, а також на їхній емоційний стан та соціальну адаптацію!

 


Повернутися на головну Читати усі новини