У ліцеї пройшов тематичний тиждень біології та хімії

Впродовж 15 – 20 квітня 2024 року у ліцеї відбувся тиждень біології та хімії. Щодня відбувалися активності до яких було залучено учнів 8-х – 11-х класів ліцею. Основними цілями тематичного тижня було:

- популяризація сучасної біології та хімії;

- формування в учнів компетентностей, закрема: в природничих науках та технологіях, інформаційно – цифрової, соціальної компетентності, екологічної грамотності та здорового життя;

- розвиток критичного мислення учнів.

Основними заходами були:

  1. Наукова лекція доцента кафедри неорганічної хімії ЛНУ ім.І.Франка Сливки Юрія Івановича на тему ,, Сучасні проблеми генерації кисню та утилізації вуглекислого газу в особливих системах." Учні  дізналися якими способами можна отримувати кисень, необхідний для дихання, та утилізувати вуглекислий газ , якщо людина знаходиться в особливій ізольованій системі - підводний човен, бункер, літаючий космічний корабель.
  2. Хімічний КВК «Хімікус» . Учасниками були : команда 8-А класу «My little pony”, та команда 8-В класу «Winx». Перемогла команда 8-А класу з рахунком : 54 ** 44. Під час гри (три раунди різних хімічних, логічних, творчих завдань) панувала дружня атмосфера і «неймовірна аура хімії». Змагалися команди, капітани і навіть вболівальники. Було дуже цікаво!
  3. Наукова конференція з хімії "Наукові читання" для учнів, вчителів , викладачів. За бажанням, усі можуть ознайомитися з матеріалами доповідей (можна ознайомитися перейшовши за QR -кодом). Учні мали можливість представити власні проєкти, а також жваво обговорити та подискутувати на наукові теми між собою та з вчителями.
  4. Впродовж тижня працювало декілька виставкових локацій, закрема: «Світ полімерів», «Рекорди у тваринному світі». Учні активно долучилися до підбору інформації та підготовки матеріалів для виставок

Виставка фотографій домашніх улюбленців ліцеїстів та вчителів особливо згуртувала ліцеїстів та викликала багато позитивних емоцій та схвальних відгуків.

  1. З учнями кожної паралелі було проведено біологічний квіз, під час якого команди мали можливість не лише проявити знання та загальну обізнаність біологічними фактами, а й пізнати багато нового. Попри командну гру кожен учасник мав можливість проявити активність.

Повернутися на головну Читати усі новини