Учні Львівського фізико-математичного ліцею піднялися на повітряній кулі у самому центрі Львова!

Команда Львівського фізико-математичного ліцею здобула перемогу у «Квесті з фінансової грамотності», що пройшов у Львові!

Вміло застосували свої знання з фінансової грамотності💰, креативність, навики роботи в команді усі 10 команд львівських школярів, які брали участь у квесті!

😊Впродовж квесту школярі побували в приміщення НБУ, де рахували вигідні відсотки кредиту, біля каплиці Кампіанів визначали 👑заставу для ломбарда, на площі біля Палацу Мистецтв 🖼️обирали найвигідніший лот для мистецького аукціону, а в дворику Університету банківської справи складали 🎰пазли та побачили старовинні пушки ощадності!
Цікавою для учасників квесту стала також локація організована «ПриватБанком», де учні визначали купюри на справжність 💵та вчились правильної комунікації на банківські теми, а в банку «Львів» обґрунтовували вигідність та ризики фінансових операцій.

Переможці отримали цінні подарунку від Університету банківської справи, НБУ, відділень Приватбанку та Ощадбанку у Львівській області, Асоціації банків Львівщини.


Повернутися на головну Читати усі новини