Українські школярі здобули бронзову нагороду та перші місця у дослідницьких проектах на ІХ Міжнародній олімпіаді з географії (м. Посус-ді-Калдас, Бразилія)

Українські школярі здобули бронзову нагороду та перші місця у дослідницьких проектах на ІХ Міжнародній олімпіаді з географії
20 вересня 2015 року завершилася ІХ Міжнародна олімпіада з географії (IESO 2015), що проходила у м. Посус-ді-Калдас, штат МінасЖерайс, Бразилія.

Olymp -20-09-2015


У індивідуальних змаганнях бронзову медаль виборов учень 11 класу загальної освітньої школи І-ІІІ ступенів №25 Івано-Франківської міської ради Роман Букатюк.
Особливістю цієї олімпіади став міжнародний командний конкурс дослідницьких проектів, що проводиться паралельно з індивідуальними змаганнями. Українські школярі здобули перше та друге місця у конкурсі дослідницьких проектів у складі міжнародних команд (Роман Букатюк – перше місце, а також учень Львівського фізико-математичного ліцею Богдан Лущик – друге місце).
Як говорять -"Краще пізно ніж ніколи". Хочу особисто подякувати нашим випускникам - ліцеїстам, особливо Назару Купибіді - якби не їх підтримка - поїздка в Бразилію на олімпіаду учня нашого ліцею залишилась би тільки мрією.
Велике Вам дякую!!!

з повагою до Вас
Василь Гаврилюк

Джерело - https://www.facebook.com/groups/33427370676/permalink/10153281863875677/


Повернутися на головну Читати усі новини