Турнір з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» серед учнів 8-10 класів ліцею

23 квітня 2019 року було проведено турнір з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» серед учнів 8-10 класів ліцею. Всі питання організації змагань регламентовані діючим Кодексом МАК та діючим Положенням про проведення офіційних змагань ВГО ЛУК серед школярів.

  Для участі в турнірі зареєструвалися 15 команд. Поза конкурсом в турнірі брала участь команда «Недосип squad», призер міського чемпіонату та чвертьфіналіст Чемпіонату України. Програма турніру складалася з трьох турів по 12 запитань. У пакеті запитань були запитання від цьогорічного чемпіона міста та області серед школярів команди 11-Д класу «Мама, я в ліцеї» (капітан - Мерцало Катерина). Понад дві години тривала напружена боротьба. З початку турніру захопила лідерство і в сумі набрала найбільшу кількість балів (31 з 36) команда « Недосип squad » (Грицина А., Шаламай Д., Половніков О., Винничук І., Івашенцева В., Сподарик О.), яка у першому турі справилася з усіма запитаннями.

  За результатами турніру перемогла команда 10-А класу «#blakdanse» (Буланов В., Гриськов О., Ковалевич М., Єршова А., Романус Я.) з результатом 27 балів. На другому місці (25 балів) команда 9-Г класу «Без назви» (Савчук Є., Турчиняк П., Паров'як М., Бучко У., Рожанківський Ю., Гунько Я.). Третє місце і 22 бали - у команди 10-Б класу «ТПМХ» (Бачинський Д., Бодаковський Ю., Рудько М.-Ю., Карплюк Ю., Музичук Т., Панасюк Н.).

  Хорошу гру показали також команди «Наша команда» (10-Б клас). «Камчатка» (8-А клас), «Птаха» (9-А клас). Небагато поступилися їм команди «Каливани» (9-В), «Дежавю» (8-А) та « Стінолами» (8-В).

  Оргкомітет турніру вітає переможців та учасників. Нагадуємо, що такі турніри з осені у ліцеї будуть регулярними. А кращі команди зможуть взяти участь у чемпіонаті Львова з інтелектуальних ігор ШПІЛЬ.


Повернутися на головну Читати усі новини