Спільні уроки разом з представником організації «Епоха» Крісті Вільямс

4 грудня 2017 року у ФМЛ вчителями англійської мови проведено спільні уроки разом з представником організації «Епоха» Крісті Вільямс в рамках реалізації проекту «1+1», який організовано Навчально-методичним центром освіти м. Львова та за сприяння управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради,  з метою  якісної організації навчального процесу  у 2017 – 2018 н.р,  розвитку інтересу до іноземних мов та культури іншомовних країн.

          Метою проекту є створення інноваційного середовища на уроках англійської мови для імплементації 10 ключових компетентностей  за сприяння носіїв мови, що сприятиме єдності предметного, процесуального та емоційно-ціннісного компонентів на засадах оволодіння іноземною мовою у контексті міжкультурної парадигми, що передбачає навчання мови народу, який нею спілкується, та ознайомлення з його культурою.

Отож, основною ціллю проекту полягає у забезпеченні учнів ЗНЗ м. Львова можливістю вільного спілкування з носіями мови на уроках англійської мови, створенні позитивної атмосфери спілкування для подолання мовного бар’єру та обміну  досвідом між волонтером та вчителем англійської мови.

Після проведених 6-ти уроків з учнями 9В,9А,10Д,10Г класів  Крісті Вільямс з великою приємністю і захопленням відзначила високий рівень володіння англійською мовою учнями ліцею. Учні почувалися впевнено, з радістю спілкувалися із гостею-носієм мови, вільно висловлювали свої думки. Слід зазначити, що жодного мовного бар’єру наші учні не відчували.

Ліцеїсти також підтвердили, що такі уроки вважають корисними і цікавими. Вони вчергове переконалися, що спілкуватися з іноземцями нескладно, якщо є бажання і спільна тема для обговорення.

 

С.Матис, учитель англійської мови


Повернутися на головну Читати усі новини