Наукова школа для школярів з біології та хімії на базі Експериментальної лабораторії для молоді "XLAB" (м.Геттінген, Німеччина)

До уваги ліцеїстів - з 6 по 16 жовтня 2015 року у м. Геттінген (Німеччина) Національний центр "Мала академія наук України" спільно з Експериментальною лабораторією для молоді "XLAB" проводять Третю наукову школу з біології та хімії для школярів на базі Експериментальної лабораторії для молоді "XLAB".

До участі запрошуються учні та випускники шкіл, гімназій, ліцеїв, позашкільних закладів, віком від 16 років та з достатнім рівнем володіння англійською мовою.

Програмою наукової школи передбачені лекції та практичні заняття з генетики, молекулярної біології та мікробіології, нейрофізіології у найсучасніших лабораторіях під керівництвом провідних фахівців, науковців Геттінгенського університету ім. Георга Августа.

Заповнену анкету (завантажити) необхідно надіслати до 15 серпня 2015 року на електронну адресу: icc@man.gov.ua.

Витрати покриваються за рахунок учасників або інших джерел фінансування.

Відповідальність за життя та здоров'я дітей у дорозі до м. Києва та у зворотному напрямі несуть супроводжуючі особи, а під час проведення заходу - організатори.

Детальну інформацію про умови участі у заході можна дізнатись за телефоном – 044 489 55 98 (Відділ міжнародної співпраці Національного центру "Мала академія України").

Файл 1, Файл 2

Xlab Буклет

Заявка


Повернутися на головну Читати усі новини