Літня математична школа 2023

З 1 по 8 серпня 2023 року в нашому ліцеї відбувалася «Літня математична школа 2023».
Здається, що провести такий табір легко, але у воєнний літній час інколи опускаються руки і спочатку це видається нереальним і, як часто тепер буває, відкладається на післявоєнний час… Ця літня школа стала реальністю завдяки нашими випускникам та ідеї цьогорічної випускниці ліцею, бронзової призерки Міжнародної олімпіади з математики Євгенії Франкевич, яка хотіла передати дух і любов до математики своїм наступникам.
Упродовж 8 днів ми знайомили дітей з нестандартною математикою,, яка вимагає не лише рахунків, а й роздумів та аналізу. Кожного дня в учасників табору було по дві лекції, які проводили випускники ліцею, а після перерви на свіжому повітрі, що минала в іграх та спілкуванні, учні ще 3 години розв’язували задачі під керівництвом лекторів. Останні два дні учасники змогли спробувати свої сили в особистій олімпіаді та командному змаганні «Математичні бої».
Щиро дякуємо нашим випускникам 2023 року, а саме Євгенія Франкевич, Danylo Kvit, Таня Швець, також випускникам 2020 року Ярослав Романус, Гліб Солоджук за проведені лекції та змагання та випускнику 2004 року Oleksiy Klurman, завдяки якому учасники отримали подарунки.
Пишаємося, що маємо таких випускників, вдячні, що підтримуєте ліцей та майбутніх ліцеїстів, які, думаю, через декілька років також будуть лекторами у нашій літній школі.
Дякуємо усім учасникам табору за ваше завзяття, відкритість та бажання займатися математикою влітку. І, звичайно , складаємо щиру подяку нашим ЗСУ за можливість організовувати такі табори!

Повернутися на головну Читати усі новини