Львівському фізико-математичному ліцею виповнилось 31!

Ми щасливі, що маємо змогу бачити наших учнів наживо, проводити цікаві уроки, вітатись один із одним, йдучи коридором навчального закладу. Це можливо лише тому, що нас захищає найвідважніше та найсильніше військо –🇺🇦 Збройні сили України🇺🇦!!!
Кожен із нас – учні, батьки та родичі, випускники, вчителі - долучились до проведення Благодійного ярмарку, метою якого було зібрати кошти на допомогу ЗСУ. До вибору були різноманітні смаколики, напої, вироби з бісеру, картини, відкритки, ялинкові прикраси, одяг із авторським дизайном, проводили розіграші, майстер-класи, хімічні експерименти та навіть турнір із армреслінгу! У цьому, звісно, дітям невпинно допомагали батьки, для яких учні підготували привітальний концерт. Вчителі у свою чергу частували усіх гостей бограчем із смаком димку та пиріжками!
Найважливіше - що під час цього виру подій ми відчували єдність у нашій меті!
Тож спільними зусиллями було зібрано 270 тисяч гривень!!! До цієї суми також було долучено 3300 гривень, котрі зібрали самі ліцеїсти дещо раніше, під час проведення Футбольного турніру між класами. Звіт про використання коштів буде обов’язково оприлюднено.
Також вже під час проведення ярмарку ми дізнались про те, що до Львова того дня приїхало багато поранених, тож діти передали частину смаколиків до госпіталю, аби підбадьорити наших воїнів!
Окрім цього, ми провели збір матеріалів для виготовлення окопних свічок та, маючи попередні запити, баночки з малиновим та іншим варенням, яке також допомагає зігрітись, підлікуватись.
Дякуємо кожному хто долучився до організації та проведення такого заходу, разом ми сила!!!
Слава Україні!!!

Повернутися на головну Читати усі новини