Вітаємо переможців конкурсу учнівських та студентських стартап-проектів!!

Слава Україні!

Ми переможці, ми перші!!

Як і минулого, так і цього року, 24 травня 2022 ми взяли участь у конкурсі учнівських та студентських стартап-проектів – «Стартап Батяри» - Tech startup school. Взяти участь у ньому Василь Григорович пропонував багатьом учням ліцею, проекти яких були цікаві-оригінальні-реальні, але.. як завжди – важко наважитися зробити перший крок, вийти із зони комфорту.

Як і раніше, конкурс пройшов на високому рівні. До організації та проведення було залучено багато адміністративних, просвітницьких і ділових структур м. Львова. Конкуренція була велика.

Отож, 1 місце серед усіх проектів здобув проект «РУШІЙ»-профорієнтація для підлітків – сайт, у якому зібрано все від вибору професії до отримання першої справжньої роботи.

Вітаємо наших 10-класників: Забродська Анастасія (капітан команди), Ямпольська Кіра та Тишнюк Роман!!!

Журі відмітило окремим призом проект «Objective H.A.S.T. - відеогра для тих, хто любить гострі емоції. Цей проект представив Симовоник Дмитро, учень 11 класу нашого ліцею. Дмитро розробляв цю гру зі своїми товаришами ще із 10 класу. На сьогодні ідея-проект реалізована і дає свої перші результати.

Фото та відео можна побачити тут.


Повернутися на головну Читати усі новини