Вітаємо команду хіміків з перемогою на Всеукраїнській олімпіаді!!!!

Наша команда Львівської області виборола командну першість на 56-ій Всеукраїнській олімпіаді з хімії. Дипломи одержали учні ЛФМЛ: 1-ий диплом – Дубенська Ліда (2 абс.), Вороновський Роман (1 абс.), Окіс Юрій (3 абс.); 2-ий диплом – Кузнєцов Анатолій, Андрусів Гордій, Мельник Станіслав, Козик Ярослав, Винницька Софія; 3-ій диплом – Галатин Петро, Перегінець Тетяна, Сизоненко Софія. А також учень з м. Червоноград – Калитовський Ігор одержав 3-ій диплом. Бажаємо успішного виступу 11-класникам на відборах на Міжнародну олімпіаду!

25.03.2019 7:41:31

Вітаємо учнів ЛФМЛ з перемогою на IV етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики!

І диплом:

Романус Ярослав (10 кл)

Ждан Артур (9 клас)

ІІ диплом:

Фединяк Володимир (11 кл)

Голополосов Віталій (9 кл)

Кузьма Володимир (9 кл)

Кузнєцов Макар (9 кл)

ІІІ диплом:

Куспись Назарій (11 кл)

Пеленьо Андрій (11 кл)

Пасічник Михайло (10 кл)

Рудько Максим (10 кл)

Тхір Назар (8 кл)

Іванів Єлизавета (8 кл)

Вітаємо!!!!

22.03.2019 15:39:17

Вітаємо учнів ЛФМЛ з перемогою на IV етапі Всеукраїнської олімпіади з математики!

І диплом, пройшли на відбір на Міжнародну олімпіаду:

Фединяк Ярослав (11 кл)

Романус Ярослав (10 кл, І абсолютний)

ІІ диплом:

Солоджук Гліб (10 кл)

Швець анастасія (9 кл)

ІІІ диплом:

Процик Максим (11 кл)

Гоцківський Данило (9 кл)

Греділь Роман (8 кл)

Ферендович Юрій (8 кл)

Вітаємо!!!!

 

 

22.03.2019 15:33:55

Уроки здоров'я у ЛФМЛ

У понеділок 19.03.2019 студенти Львівського національного медичного університету, члени Студентське самоврядування університету провели перші уроки на тему «Здорове статеве життя та проблеми ВІЛ/СНІДу» для учнів 10-их класів Львівського фізико-математичного ліцею.
Метою проекту є підвищення рівня обізнаності школярів щодо актуальних проблем репродуктивного здоров‘я. 
У ході уроку студенти розповідають про особливості анатомії, фізіології та гігієни чоловічої і жіночої репродуктивної системи, а потім під час інтерактивної гри в групах розбирають проблеми інфекцій, що передаються статевим шляхом, зокрема, проблеми ВІЛ/СНІДу.
У студентів-лекторів та учнів нема вікового бар’єру, що дає змогу учням бути відвертішими та дізнатися відповіді на питання, що їх турбують. 
Із такими уроками студенти відвідають ще гімназію «Престиж», Класичну гімназію, СЗШ № 60, СЗШ №65 та СЗШ №99.
Даний проект організований за підтримки КНП Львівської обласної ради «Львівський обласний центр громадського здоров‘я» та Відділу освіти Шевченківського та Залізничного районів управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.
20.03.2019 14:16:10

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад!!!

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Предмет

Клас

ІІІ етап

1.   

Паров’як Марія

англ. мова

9

ІІІ

2.   

Кухар Олександр

астрономія

11-Г

І

3.   

Фединяк Володимир

астрономія

11-Б

І

4.   

Лушней Святослав 

астрономія

9-Б

І

5.   

Гілей Павло

астрономія

11-Г

І

6.   

Гонцовська Ірина

астрономія

8-А

ІІ

7.   

Романів Юліана

астрономія

9-Б

ІІ

8.   

Тхір Назарій

астрономія

8-А

ІІ

9.   

Шикула Северин

астрономія

8-А

ІІ

10.       

Пеленьо Андрій

астрономія

11-В

ІІ

11.       

Симотюк Іван

астрономія

8-А

ІІІ

12.       

Пелех Анастасія

астрономія

8-А

ІІІ

13.       

Міхайлова Софія

астрономія

8-В

ІІІ

14.       

Возняк Юрій

астрономія

10-В

ІІІ

15.       

Сагайдак Юрій

астрономія

8-В

ІІІ

16.       

Кондратюк Роман

астрономія

9-Б

ІІІ

17.       

Мочурад Юліана

біологія

9

ІІ

18.       

Паров’як Марія

біологія

9

ІІ

19.       

Козловська Вікторія

біологія

11

ІІ

20.       

Наваз Софія

біологія

9

ІІІ

21.       

Шарван Вікторія

біологія

9

ІІІ

22.       

Слюзар Катерина

біологія

10

ІІІ

23.       

Стецко Наталія

біологія

11

ІІІ

24.       

Турчиняк Павло

географія

9

І

25.       

Феняк Іван

географія

10

І

26.       

Патана Данило

географія

10

І

27.       

Еліосов Михайло

географія

8

ІІ

28.       

Пасірський Олесь

економіка

9

І

29.       

 Половніков Олексій

економіка

10

І

30.       

Мальчик Володимир

економіка

9

ІІ

31.       

Борило Олександр

економіка

10

ІІ

32.       

Міщенко Ярема

економіка

11

ІІ

33.       

Мозоль Назарій

економіка

10

ІІІ

34.       

Герасимович Богдан

економіка

10

ІІІ

35.       

Грицина Адріана Анжела

економіка

10

ІІІ

36.       

Боді Богдан

економіка

10

ІІІ

37.       

Чебан Дарина

економіка

10

ІІІ

38.       

Рожанківський Роман-Богодар.

економіка

10

ІІІ

39.       

Лещишин Тарас

Інф технології

11

ІІІ

40.       

Вей Богдан

інформатика

11

І

41.       

Ядельський Артем

інформатика

10

І

42.       

Кліщ Дмитро

інформатика

9

І

43.       

Лотос Володимир

інформатика

11

ІІ

44.       

Рудько Максим-Юрій

інформатика

10

ІІ

45.       

Греділь Роман

інформатика

9

ІІ

46.       

Дулгер Лія

інформатика

11

ІІІ

47.       

Ферендович  Юрій

інформатика

9

ІІІ

48.       

Рожанківський Роман-Богодар.

історія

10

ІІ

49.       

Ферендович Юрій

математика

8-В

І

50.       

Греділь Роман

математика

8-В

І

51.       

Гоцківський Данило

математика

9-В

І

52.       

Кривень Павло

математика

9-В

І

53.       

Невмержицький Данило

математика

9-В

І

54.       

Швець Анастасія

математика

9-В

І

55.       

Романус Ярослав

математика

10-А

І

56.       

Процик Максим

математика

11-Б

І

57.       

Фединяк Володимир

математика

11-Б

І

58.       

Гонцовська Ірина

математика

8-А

ІІ

59.       

Тхір Назарій

математика

8-А

ІІ

60.       

Симотюк Іван

математика

8-А

ІІ

61.       

Кузьма Володимир

математика

9-А

ІІ

62.       

Кузнєцов Макар

математика

9-А

ІІ

63.       

Лушней Святослав 

математика

9-Б

ІІ

64.       

Солоджук Гліб

математика

10-А

ІІ

65.       

Шаршаткін Микола

математика

10-А

ІІ

66.       

Дулгер Лія

математика

11-Б

ІІ

67.       

Гарапин Оксана

математика

8-Б

ІІІ

68.       

Чуківський Іван

математика

8-В

ІІІ

69.       

Юрга Володимир

математика

10-А

ІІІ

70.       

Пасічник Михайло

математика

10-А

ІІІ

71.       

Єршова Ганна

математика

10-А

ІІІ

72.       

Лещишин Тарас

математика

11-Г

ІІІ

73.       

Рібун  Єва

укр. мова

8

І

74.       

Тхір Назар

фізика

8-А

І

75.       

Голополосов Віталій

фізика

9-А

І

76.       

Кузьма  Володимир

фізика

9-А

І

77.       

Пасічник Михайло

фізика

10-А

І

78.       

Андрусишин Орест

фізика

10-Б

І

79.       

Собко Михайло

фізика

10-Б

І

80.       

Фединяк Володимир

фізика

11-Б

І

81.       

Шикула Северин

фізика

8-А

ІІ

82.       

Симотюк Іван Юрійович

фізика

8-А

ІІ

83.       

Савицький Михайло

фізика

8-Б

ІІ

84.       

Сагайдак Юрій

фізика

8-В

ІІ

85.       

Кузнєцов Макар

фізика

9-А

ІІ

86.       

Ждан Артур

фізика

9-А

ІІ

87.       

Зворський Богдан

фізика

9-А

ІІ

88.       

Кондратюк Роман

фізика

9-Б

ІІ

89.       

Польова Анна

фізика

9-Г

ІІ

90.       

Романус Ярослав

фізика

10-А

ІІ

91.       

Гладштейн Марія

фізика

10-Б

ІІ

92.       

Рудько Максим-Юрій

фізика

10-Б

ІІ

93.       

Куспись  Назарій

фізика

11-Б

ІІ

94.       

Смаль Олег

фізика

11-Б

ІІ

95.       

Пеленьо Андрій

фізика

11-В

ІІ

96.       

Віпшовський  Юрій

фізика

11-Б

ІІ

97.       

Кухар Олександр

фізика

11-Г

ІІ

98.       

Лушней Святослав 

фізика

9-Б

ІІІ

99.       

Дмитришин Максим

фізика

10-Б

ІІІ

100.    

Музичук Теодор

фізика

10-Б

ІІІ

101.    

Кузнецов Анатолій

хімія

11

І

102.    

Вороновський Роман

хімія

10

І

103.    

Мельник Станіслав

хімія

10

І

104.    

Козик Ярослав

хімія

10

І

105.    

Сизоненко Софія

хімія

9

І

106.    

Андрусів Гордій

хімія

11

ІІ

107.    

Дубенська Лідія

хімія

11

ІІ

108.    

Валець Богдан

хімія

10

ІІ

109.    

Сідельник Надія

хімія

10

ІІ

110.    

Дашинич Олена

хімія

10

ІІ

111.    

Окіс Юрій

хімія

9

ІІ

112.    

Галатин Петро

хімія

9

ІІ

113.    

Підгородецький Андрій

хімія

9

ІІ

114.    

Перегінець Тетяна

хімія

9

ІІ

115.    

Лесько Олег

хімія

11

ІІІ

116.    

Демчина Данило

хімія

11

ІІІ

117.    

Івашенцева Валерія

хімія

10

ІІІ

118.    

Подуфалий Володимир

хімія

10

ІІІ

119.    

Просвіров Вадим

хімія

9

ІІІ

120.    

Винницька Софія

хімія

9

ІІІ

15.03.2019 14:58:20

Заняття для вступників до ліцею у 2019 році

З лютого починаються заняття з підготовки учнів 7 та 8 класів до вступу до ЛФМЛ.

Заняття з фізики та математики (або хімії та біології) відбуватимуться по суботах

Початок курсів 2 лютого о 14.00

Заява на відвідування занять ідентична заяві вступника до ліцею. 

Заяву також можна завантажити зі сторінки Вступ до ліцею та прислати на адресу zaiavka_2019@lpml.com.ua 

22.01.2019 15:03:51

ДВІ ЗОЛОТІ та БРОНЗОВА медаль на 15-тій Міжнародній Жаутиківській олімпіаді (Алмата, Казахстан)!!!!

ВІТАЄМО хлопців з БЛИСКУЧИМ виступом:
Фединяк Володимир (11-Б) - золота медаль
Романус Ярослав (10-А) - золота медаль
Процик Максим (11-Б) - бронзова медаль

З 9 січня по 15 січня 2019 р. у місті Алмата (Казахстан) відбувалася 15-та Міжнародна Жаутиківська олімпіада (15 th International Zhautykov Olympiad).
У цьогорічних міжнародних змаганнях взяли участь 82 команди (540 учасників) із 18 країн Європи, Азії та Америки, в тому числі команда Львівського фізико-математичного ліцею.


(закриття олімпіади, хлопці з членами журі)

Олімпіада з математики складалися з двох турів по 3 задачі в кожному. Відведений час - 4,5 години у кожному турі.

З повними результатами, умовами та розв’язками задач можна ознайомитися на офіційному сайті олімпіади: https://izho.kz/problems/.

Бажаємо Ярославу, Володі та Максиму повторювати і покращувати ці результати на усіх наступних математичних змаганнях!!!

P.S. Дякуємо випускникам ЛФМЛ за фінансову підтримку, яка дала змогу хлопцям взяти участь у олімпіаді!!!

Урочище Чимбулак знаходиться на висоті 2200—2500 м

високогірний каток "Медео" на висоті 1691 метрів над рівнем моря

 

20.01.2019 8:07:07

Прохання до випускників 9 класів 2018/2019 н.р.

З метою зюору даних для виготовлення свідоцтв про базову загальну середню освіту прохання до учнів 9 класів заповнити дану форму

10.12.2018 14:53:01

Ліцею - 27 років!!!

Вітаємо колектив ліцею, і всіх учнів, які вчаться чи коли-небудь вчилися тут, з цим нашим спільним святом!!!

ЩО ТАКЕ ЛІЦЕЙ?
Ліцей - це щось особливе. 
Це - 27 років історії. 
Це - розум, мудрість, дружба, змагання, відвага, порада, підтримка, перемога, старання, повага. 
Ліцей - це філософія, світогляд, спосіб життя. Нашого життя...

В час осіннього зорепаду, 
Як мороз вже блукає землею, 
Коли шмат дороги позаду,
Ласкаво просимо до ліцею!

А протягом тисяч літ
Правда таки в одному: 
Всі дороги ведуть у світ, 
А виходять вони із дому.

А виходять вони із серця
І до серця несуть любов, 
А вода із життя-відерця
Повертає додому знов.

І хоч Дністер все стирає дні, 
А Полтва несе наші роки, 
Він - у нас, а ми - у нім
Бережем його вічний неспокій.

Й історії пишучи книгу
У просторах між небом й землею
Всі дороги ведуть до Риму, 
А виходять вони з ліцею!

(с) Соломія Левкут

21.11.2018 19:22:32

Прохання до випускників заповнити свої дані

З метою підготовки документів про здобуття освіти просимо випускників 11 класу заповнити свої дані у формі

 

16.10.2018 13:11:01

Вітаємо Олексин Лілію Тадеївну з присвоєнням почесного звання «Народний вчитель України»!!!

Напередодні Дня працівника освіти Президент України Петро Порошенко вручив державні нагороди

Вчительці хімії нашого ліцею Лілії Тадеївні Олексин присвоєно почесне звання «Народний вчитель України».

В списку її досягнень 13 призерів Міжнародної олімпіади з хімії, 30 призерів Мендєлєєвської та 140 призерів IV етапу Всеукраїнських хімічних олімпіад .

Щиро вітаємо і бажаємо продовжувати плекання багатьох учнівських талантів у стінах нашого ліцею!!!

 

04.10.2018 19:08:40

День вишиванки 2018 у ліцеї

З Днем вишиванки! Нехай Ваше життя стелиться кольоровими візерунками, нехай Вишиванка зігріває Ваші душі і серця на життєвих стежинах!!!

19.05.2018 21:53:21

Андріївські вечорниці 2018

Віддаючи шану минулому, беручи усе найкраще у наше сьогодення, ми на вечорницях відроджуємо усе найдорожче, що є у народу: його мову, пісню, історію…

Уже потроху вечоріє,

Дівчата сміхом майорять.

Сьогодні ж нічка особлива

І вишиванки час вдягать.

Анумо всі на вечорниці,

Хлопці кусатимуть калач.

І не соромтесь, білолиці,

Що вам підморгує козак.

Сьогодні треба ворожити,

Традицій всяких аж за край,

І хлопцям голови крутити,

Ану, музико, швидше грай!!

18.12.2018 14:05:51

Новий досвід у міському проекті «LvivKids»!!!

Реалізовуючи міський проект «LvivKids», протягом 3-ьох тижнів червня у Львові організовано роботу 20-ти мовних таборів,  до участі яких залучені учні 1-7 класів. Вчора, 29 травня, учні 10-Г (вже 11) фізико-математичного ліцею відвідали один з таких таборів у початковій школі «Світанок». Нас було 12 (6 пар) – розумних, відважних, витривалих, мужніх. Кожна пара працювала з десятком дітей і протягом 20 хвилин організовувала різноманітні активності, після чого ми змінювали групи і все починалося знову. Після 2-ох годин роботи емоціям не  було меж як у дітей, та і в ліцеїстів. Згідно слів одного класовода,якщо навіть Денис  притих, значить робота була організована належним чином. Наші ліцеїсти не приховували радості і захоплення. З іншого боку, вони були вражені складністю та відповідальністю, адже щоб втримати увагу 10 дітей, зацікавити та ще й англійською мовою,  потрібні супер можливості та здібності.

Я як вчитель надзвичайно задоволена таким досвідом роботи. Тільки тепер мої учні усвідомили, яку сатисфакцію можна отримати від надскладної роботи і яких зусиль потрібно докласти, щоб досягнути бажаного результату.

       Світлана Матис, учитель англійської мови ЛФМЛ, методист НМЦО м. Львова

31.05.2018 13:28:42

Ліцеїсти відвідали зоологічний музей

І Президент України. Краєзнавчий штрих з історії нашого народу Від молюска до морської корови (щоправда, тільки скелети))) Екскурсія до найстарішого університетського музею Європи, що був заснований ще у 1784 році
4 березня 2019 р. 19:15

Результати ІІ туру олімпіади з математики для 4-7 класів

Вітаємо переможців математичної олімпіади!!! 4 клас - результати 5 клас - результати 6 клас - результати 7 клас - результати Розв'язки задач Критерії оцінювання
11 лютого 2019 р. 9:13

Благословення йорданською водою

Отець Дмитро благословив ліцей йорданської водою на слухання віри, на прийняття голосу божественного Євангелія, на успішне навчання, міцне здоров'я весь ліцейський колектив
31 січня 2019 р. 16:02

Конкурс "Талановиті та найкращі"

Ліцеїсти - талановиті у всьому!!) Наші учні із задоволенням беруть участь у різних конкурсах. Вокально - інструментальний гурт та наша юна поетеса отримали дипломи конкурсу "Талановиті та найкращі".
31 грудня 2018 р. 13:37

Отримувати новини поштою

Усі новини